חיוך מושלם

press to zoom
press to zoom

לחיוך שלנו יש השפעה רבה על הסובבים אותנו. זהו כרטיס ביקור אישי, אשר מספר המון על האדם ועל פנימיותו. זהו כלי אשר משמש ליצירת רושם ראשוני חיובי, תורם להעלאת הביטחון והדימוי העצמי של האדם ופותח דלתות במקומות חדשים.

כל אחד מאיתנו רוצה להיות בעליו של חיוך מושלם, אך לצערנו, הטבע לא תמיד משתף פעולה, וכך גם פגעי הזמן. אין מה לדאוג: בעזרתו האדיבה של ד"ר מואסי, גם לכם עוד יהיה חיוך נפלא.

אסתטיקה דנטלית – או במילים אחרות: המרדף אחר החיוך המושלם- היא תחום אשר תפס בשנים האחרונות מקום נכבד בתודעה של כל אחד מאיתנו. כיום, לא מעט טיפולי שיניים הם טיפולים אסתטיים לכל דבר, אשר מטרתם אחת: לשפר את מראה השיניים ולהעניק למטופל חיוך כובש, צחור כשלג, עם שיניים ישרות ומבהיקות.

במרפאת שיניים מאסטר דנטל. מידי יום נעשים במרפאה טיפולים אסתטיים בחלל הפה, בין אם למטרות שיפור המראה האסתטי בלבד או כחלק מטיפולי שיניים משמרים, אשר נועדו לשפר את בריאות הפה.

המכשור המתקדם והציוד המשוכלל שנמצאים במרפאת מאסטר דנטל, מאפשרים לד"ר מואסי להציע לכל לקוח את הטיפולים האסתטיים המתקדמים והאיכותיים ביותר בארץ, כולל טיפולי יישור שיניים, התקנת סתימות לבנות, כתרים נטולי מתכת וציפויי חרסינה איכותיים.

במרפאת שיניים ד"ר מוחמד מואסי תזכה לטיפול קרוב ומסור מידיו של הרופא המנוסה ד"ר מואסי . תוכל לזכות כאן לכל טיפול אסתטי בו תחפוץ ואף להליך רפואי כולל שישלב בין טיפולים רפואיים לשיפור בריאות חלל הפה לבין לטיפולים אסתטיים מושקעים. כל אלו יחד, יעניקו לשיניים שלך מראה נפלא. כי במרפאת שיניים מאסטר דנטל, תזכה לחיוך היפה ביותר שתוכל לבקש.