יישור שיניים

press to zoom
press to zoom

אנשים רבים בגילאים שונים סובלים מליקויי סגר כאלו ואחרים שמקורם בתורשה, אובדן שיניים חלביות/קבועות או חבלה בשיניים ואפילו מציצת אצבע.

יישור שיניים זהו פתרון מומלץ ואידיאלי לתיקון ליקויים מסוגים שונים: תיקון סגירת לסתות לקויה, החזרת שיניים כלואות לקשת השיניים, תיקון שיניים בהטיה או במנח לא טבעי, תיקון צפיפות שיניים והשגת אסתטיקה משופרת של חלל הפה.

הטיפול האורתודנטי מיועד לכולם: החל מטיפול מקדים לילדים, כאשר שיני החלב מפריעות לבקיעת שיניים קבועות, דרך נערים ונערות לקראת גמר בקיעת השיניים הקבועות, וכלה במבוגרים המבקשים לטפל בקשת רחבה של בעיות רפואיות ואסתטיות, כמו שינוי במבנה הלסת, הזזת שן וקיבוע שתל בין 2 שיניים עם רווח שחשוב לצמצמו וסגר צלבי קדמי או אחורי.

לכן, לטיפול אורתודנטי בגיל צעיר ישנם יתרונות משמעותיים, כגון: תיקון הפרעות במנשך, הפחתת הצורך בעקירת שיניים, קיצור משך זמן הטיפול, מיקום נכון של השיניים הבוקעות, שמירה קלה יותר על היגיינת הפה והפחתת החשיפה לעששת ומחלות חניכיים.

יתרונות הטיפול האורתודנטי באים לידי ביטוי ברמה התפקודית וגם ברמה האסתטית: חלוקה נכונה של כוחות הלעיסה, שיפור אסתטי, היגיינה משופרת ומניעת מחלות חניכיים ומניעת אי נוחות וכאב במפרקי הלסת.