ציפוי שיניים למינייט

Dollarphotoclub_74514834-300x198
Dollarphotoclub_74514834-300x198
press to zoom
ציפוי-שיניים-לבנות
ציפוי-שיניים-לבנות
press to zoom

ציפוי שיניים בחרסינה למינייט, שיטה אשר נחשבת ליקרה ביותר היא גם היעילה ביותר. לפני ההדבקה של ציפויי חרסינה אותה מכינים בהתאם למידות, צריך הרופא להסיר חצי מילימטר מהצד הקדמי של השן המטופלת. במרבית המקרים הוא מבצע גם השחזת שן כ- 0.3 עד 0.5 מ"מ.

במהלך הטיפול משייף רופא השיניים את השן ולאחר שהיא הופכת להיות דקה הוא מלביש עליה חומר שעשוי מחרסינה. את חרסינת הלמינייט מיישמים כאשר רוצים לבצע פעולות שיקום מסוגים שונים: שחזור שיניים קדמיות הרוסות, תיקון סדקים ושברים בקצוות, השלמת שיניים השונות מהשיניים הסמוכות לקבלת מראה אחיד, צמצום מרווחים בין השיניים ועוד. הציפויים נראים כמו עלים קטנטנים מחרסינה, ובנוסף להיותם משפרי חיוך, הם גם מחזקים את השן עליה מדביקים אותם.

צבע השן והצורה החדשה שמתקבלת כתוצאה מהציפוי נראית טבעית לחלוטין ולא ניתן להבחין בכך שעברתם טיפול אסתטי. לציפויי הלמינייט יתרונות רבים, כאשר הבולט שבהם הוא שהשיניים ״החדשות״ לא סופחות צבענים (קוקה קולה ומשקאות מוגזים עם צבעי מאכל, קפה, יין אדום, סיגריות וכדומה). יתרון נוסף משמעותי של שיטת הלמינייט הוא הבצע הלבן העז שהשיניים מקרינות. השיטה מוכרת בארץ ובחו"ל ומרבית המטופלים בוחרים לצפות בה רק את ששת שיניהם הקדמיות, וזאת מפאת מחירה הלא זול במיוחד.