כירורגיית פה ולסת

nazan_eckes_smile-wallpaper-1600x900
nazan_eckes_smile-wallpaper-1600x900
press to zoom
Fotolia_29548480_Subscription_Monthly_XXL
Fotolia_29548480_Subscription_Monthly_XXL
press to zoom

במסגרת כירורגית פה ולסת, מתבצעים תיקונים בראש, בצוואר, בפנים, בלסתות וברקמות הקשות והרכות. בחירת רופא מקצועי ומיומן בתחום זה הינה הכרחית להצלחה. ולמרות שהטיפול מוצע גם על ידי רופאי שיניים שאינם מתמחים בתחום כירורגית פה ולסת, רצוי לבחור רופא בעל התמחות בתחום זה בכדי להבטיח הימנעות מביקורים חוזרים במרפאת השיניים.

 תחום זה הוא רחב למדי, הכולל עשרות טיפולים. בין הטיפולים המתבצעים ניתן למצוא: ניתוחי חניכיים, השתלות שיניים, הרמות סינוס, השתלות עצם, עקירות כירורגיות, טיפול בשברים של הלסת, ציסטה בלסת, קיבוע שיניים, טיפול בבעיות במפרקי הלסת ועוד. לצד כל אלו, התמחותם של הרופאים בתחום זה נוגעת גם להסרת גידולים שפירים וממאירים בחלל הפה והלסת ולתיקון עיוותים מולדים בחלל הפה בקרב צעירים ומבוגרים כאחד.

 

בכדי להתחיל טיפול בבעיה באזור חלל הפה, חשוב מאוד להיוועץ קודם כל עם רופא מומחה, בכדי לקבל הבחנה מדויקת של הבעיה ולפתור אותה במהירות. הצעד הראשון הוא לוודא כי לפניכם אכן עומד רופא מומחה בכירורגית פה ולסת. כאמור, מדובר בהתמחות מיוחדת ורצוי מאוד לבדוק האם הרופא איתו אתם נמצאים בקשר עבר התמחות כזו. היתרון לביצוע השתלת שיניים במרפאה של כירורג מומחה נובע מכך שלרופא יש יכולת ראיה רחבה של זיהוי בעיות פוטנציאליות או קיימות כאשר הוא מבצע בדיקה כללית של חלל הפה.